Karrier

A Theiss Hajtástechnika Kft. Magyarország hajtástechnika piac vezető vállalkozása, a megnövekedett ügyféligények, valamint meglévő partnerek teljeskörű kiszolgálásához keres

Belső értékesítőt műszaki területre.

Több, mint 12 éves stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú vállalkozásunk folyamatos fejlődését annak köszöntheti, hogy a magyar gépgyártók és egyéb ipari vállalkozások számára jelentős hozzáadott értékkel forgalmaz hajtástechnikai eszközöket.

Cégünk bővítésére keresünk:

  • műszaki, logikus, ésszerű gondolkodású,
  • határozott személyiségű,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkező,

belső értékesítési munkatársat.

Főbb feladatok/munkák:

  • ajánlatkérések megválaszolása
  • ajánlatok műszaki kidolgozása
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • igényfelmérés
  • megrendelési folyamatok menedzselése
  • területi értékesítők támogatása
  • beszállítókkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki érzék
  • magasfokú számítástechnikai affinitás
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • műszaki végzettség
  • hajtástechnikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon
  • karrierlehetőség
  • lendületes, fiatal, dinamikus csapat
  • professzionális, magasszintű képzési program (szakmai és értékesítési)
  • kihívásokkal színesített, változatos munkanapok
  • fejlődő céges környezet

A munkavégzés helye: Nagytarcsa

A jelentkezéseket az karrier@theissdrive.com címre vagy az alábbi mezők kitöltésével várjuk!

[recaptcha]

Ajánlatkérés
close slider
Sürgős ajánlatGyors szállítás (raktárról)
Fájlformátum: txt pdf doc docx jpg png
[recaptcha]
Hírlevél feliratkozás (nem küldünk sokat)

A küldéshez az adatkezelési tájékoztatást el kell fogadni!