Karrier

Nyitott pozíciók

Területi üzletkötő - műszaki területre

Magyar tulajdonú, piacvezető ipari gépalkatrészekkel foglalkozó cégünkhöz keresünk területi üzletkötőt új potenciális ügyfélkör felkutatásához, valamint a meglévő partnerek teljes körű kiszolgálásához. Cégünk több, mint 10 éve stabil háttérrel rendelkezik. Sikerünk titka, hogy mára több üzletkötő kollégánkkal professzionális szolgáltatást nyújtva kiszolgáljuk a hazai és nemzetközi hajtástechnikai igényeket.

Jelentkezz, ha:

  • érdekelnek a gépek és a műszaki világ
  • nyitott vagy megtanulni egy szakmát
  • határozott személyiségű vagy
  • szeretsz pörgős kollégákkal kapcsolatban lenni
  • logikus, észszerű a gondolkodásod
  • precízen és önállóan tudsz kihívások elé tekinteni
  • képes vagy felelősséget vállalni munkádért

    Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, kapcsolatteremtés velük
  • új és régi ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • műszaki és értékesítési igények felmérése
  • értékesítés végigvezetése (ajánlattól a megrendelésig, együttműködve a belső értékesítőkkel)

    Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, karrierlehetőség
  • fiatalos hangulat
  • kulturált környezet
  • professzionális magas-szintű képzési program (szakmai és értékesítési)
  • kihívásokkal színesített, változatos munkanapok
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség

    Feltételek:

  • műszaki érzék
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • számítógépes ismeretek
  • tárgyalási szituációkban tapasztalat,
  • önállóság
  • szorgalom
  • „B” kat. jogosítvány

    Előny:

  • hajtástechnikai értékesítés tapasztalat
  • műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
    Munkavégzés helye: Magyarország. Cégközpont: Nagytarcsa
    Álláshirdetésünkre olyanok jelentkezését várjuk, akik el tudják sajátítani ezen szakma rejtelmeit! (Önmagában jó kommunikációs adottság nem elég, feltétlenül szükséges a műszaki háttér megismerése, erre biztosítunk lehetőséget, de a műszaki intelligenciát már a jelöltnek kell biztosítania!) Fényképes önéletrajzokat a következő címre várjuk: karrier@theissdrive.com Cégünkről minden információt megtalál honlapunkon.
  • A jelentkezéseket az alábbi mezők kitöltésével várjuk!

    Call Now ButtonSzakmai segítség
    Ajánlatkérés
    close slider
    Sürgős ajánlatGyors szállítás (raktárról)
    Fájlformátum: txt pdf doc docx jpg png
    Hírlevél feliratkozás (nem küldünk sokat)

    A küldéshez az adatkezelési tájékoztatást el kell fogadni!